<<Fjordkraftligaen | Tabell | Sluttspill | Treningskamper | Statistikk | Overganger

#Lag

 KSOTSOTTTMålPS%
1STAVANGER OILERS4530636162-8910577,8
2STJERNEN43266311157-1128465,1
3SPARTA SARP.45236412150-1028562,9
4VÅLERENGA42206610147-1027861,9
5FRISK ASKER45225315171-1387958,5
6STORHAMAR43204415139-1277255,8
7LILLEHAMMER45185814139-1337253,3
8RINGERIKE PANTHERS4488523112-1474534,1
9GRÜNER444193088-1972317,4
10MANGLERUD STAR443243578-1961712,9

På grunn av ujevnt kampantall da serien ble innstilt ble serien avgjort på seiersprosent. De åtte beste gikk til sluttspill, de to siste til kvalik. Både Grüner og MS reddet plassen.