<<Fjordkraftligaen | Tabell | Sluttspill | Treningskamper | Statistikk | Overganger

#Lag

 KSOTSOTTTMålPS%
1STAVANGER OILERS4530636162-8910577,8
2STJERNEN43266311157-1128465,1
3SPARTA SARP.45236412150-1028562,9
4VÅLERENGA42206610147-1027861,9
5FRISK ASKER45225315171-1387958,5
6STORHAMAR43204415139-1277255,8
7LILLEHAMMER45185814139-1337253,3
8RINGERIKE PANTHERS4488523112-1474534,1
9GRÜNER444193088-1972317,4
10MANGLERUD STAR443243578-1961712,9

På grunn av ujevnt kampantall da serien ble innstilt ble serien avgjort på seiersprosent. De åtte beste gikk til sluttspill, de to siste til kvalik. Både Grüner og MS reddet plassen.

Tilbake