<< | Fjordkraftligaen | Tabell | Treningskamper | Statistikk

#Lag KSOTSOTTTMålPS%
1FRISK ASKER231701589-504971,0
2STORHAMAR241710693-565069,4
3VÅLERENGA251602781-655066,7
4STAVANGER OILERS241511797-524866,7
5LILLEHAMMER241313783-714461,1
6STJERNEN2411301072-543954,2
7MANGLERUD STAR226121362-962233,3
8SPARTA SARP.193311246-641928,1
9GRÜNER203011639-941016,7
10NARVIK A. E.273102342-1021113,6

På grunn av ujevnt kampantall da serien ble innstilt ble serien avgjort på seiersprosent. Sluttspillet ble avlyst. Narvik rykket ned.

Tilbake